Blahoslavené hodiny tělocviku

20. září 2011 v 17:25 | Ayume |  ME!
"Ale paní učitelko, dyť je kosa! A prší!"
"Nevadí, děvčata, nejste z cukru!"
.... řekla učitelka ctíc červeným oblečením svoje příjmení a za všeobecnýho hučení jsme vyrazily na venkovní stadion zaběhnout si osmistovku.
To víte, že poprchávalo ještě než jsme se na stadion vydaly a víc se rozechcalo, jakmile jsme stadion opustily, zatímco mezitím bylo vlhko, mrholilo a byla kurevská zima.
Ale tak, proč ne, že, alespoň budeme nemocní, hodíme to na soudružku učitelku a budem se pěkně v pohodlíčku a teplíčku válet doma. A vono nic. Nejenže jsem zdechla, ale promrzla a zmokla a NIC. Zrada. Maximálně mi tak teče z nosu ještě o trochu intenzivnějc.

Já vím, že v psoledních třech článcích je hlavní postavou naše všemi bezmezně milovaná a oblíbená prof. tělocviku a SV, ale tohle se prostě nedá..

Krom toho se tenhle školní rok tváří, že budu vynikat v jazycích, ale propadnu z matiky a fyziky. Nejspíš i chemie. o.O

Jsem kvartán už 20 dní, ale pořád si na to nějak nemůžu zvyknout. Pořád mám tendence si myslet, že jsem ještě tercián. Ale když vidím libovolnýho primána, tak si svoji příslušnost ke kvartetu uvědomuju až moc dobře. Je sranda ty prcky pozorovat, hlavně když jdou do školy.
Vchodový dveře naší školy - na přední fasádě jsou tři obří, těžký, dřevěný dveře s nefunkčníma klikama. Daj se otevřít jenom ty prostřední dveře, a to pouhým zatlačením. Za něma jsou další dveře, který jsou na čip.
Primán jde ráno do školy. Vezme za kliku obřích dveří a snaží se za ni otevřít, jenom mírně tlačíc do těch sakra těžkých dveří. Jsem zvědavá, kdy jim dojde, že takhle to nepůjde.
Takže když před náma vchází do dveří nějakej primán, automaticky chytáme výtlem a zatlačíme do dveří nad jeho hlavou. XD

Někdy v červnu jsem si četla pár článků, co jsem sem přidávala, z doby mýho primánství. WTF.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi tu?

Tak KLIK

Komentáře

1 Shizumi Shizumi | Web | 25. září 2011 v 10:49 | Reagovat

Joo ... kde jsou ty časy, kdy jsme bývali malí světa-neznalí primánci -_-" většina mých článků je taky z těch dob, fňuk .. a to byla tak parádní doba, nic se neřešilo, člověk měl hodně času na blog .. na nic nemyslel, takovou pohodu už nezažijem ... 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama