Duben 2011

Nostalgie

30. dubna 2011 v 21:48 | Emik |  Vyhodnocení& řetězáky
S Kiwi jsme vzpomínaly, jak jsme se poznaly, a dohrabaly jsme se ke starým vyhodnocením. Díky tomu jsem si jich pár pročetla a musím uznat.. Že bych je nejradši všechny oglosovala, až by to hezký nebylo >____<".
A jelikož jsem udělala tu chybu a posílala "hlody" z nich Hoshuke do skypu, hned po mně chtěla, abych jí taky jedno napsala. Tak jsem se do toho pustila. A dávám ho sem xD.

Jméno: Hoshi
Věk: 16
Vaše rodina odjakživa žila v Mlžné vesnici, kde měla svou vlastní farmu oveček a leprikónů. Bydleli jste u velkého vodopádu, takže nad vaším domem takřka nepřetržitě sídlila duha, po které se leprikóni klouzali. Sledování toho patřilo na seznam nejoblíbenějších činností tebe a tvých sourozenců, především tvé sestry. Bylo to hned po koukání na yaoi, mluvení o yaoi, otravování s yaoi, rukováním na yaoi víru, kreslení yaoi a předhazování partnerů svým bratrům, případně snažení se dát ty dva dohromady. A Hetalii.
Takhle idylicky plynulo 16 let tvého života, když se vám jednou zatoulala ovečka. Ty se sestřičkou jste se ji vydaly hledat a ve spletitých uličkách Mlžné jste se musely rozdělit. Zatímco ty si uháněla za ovcí, kterou si konečně zahlédla kdesi na mostě v dálce, tvá sestra zaslechla povědomý hlas. Nemohla vědět, že je to Sasuke, který se před docela nedávnou dobou nakazil nemocní, odborně zvanou Hetalia (vlastně se jednoho večera ukrutně nudil a protože si jako zdroj zábavy vybral ničení Orochimarovy jeskyně kus za kusem, usadil ho starý had před úzkostlivě opatrovaný notebook a zoufale pustil první věc, kterou našel a ani se moc nevztekal kvůli Kabutem zaprasené ploše již zmíněným anime) a naprosto se ztotožnil s postavou Anglie. Navíc ho uchvátilo to, že mají .. čirou náhodou... stejný hlas. Byl z toho tak unešený, že se rozhodl skloubit práci s uměním a stát se profesionálním cosplayerem.
Využil onoho faktu, že tvá sestra byla silně Iggyfilní a tak pro změnu uháněla, co jí nohy stačily, za ním. Že spadla klec poznala pořádně až ve chvíli, kdy zklamaně vběhla před Hadího pána a uviděla v rohu Sasukeho. Orohadův slizký jazyk její zklamání jen umocnilo, ovšem, její výhružný pohled všechny dobře informoval o tom, co udělá, když se k ní jazyk přiblíží třeba jen na metr.
Ty si stihla najít ovci a vydala ses hledat pro změnu sestru. Ke svému velkému zklamání jsi cítila jen hromadu yaoi myšlenek směrem Zvučná a jelikož si tam nechtěla jít sama, ukecala si i bratříčky. Společně jste si osedlali ovce a společně se bečícím stádem, které sloužilo jako dopravní prostředek pro vás a leprikóny jste se rozjeli zachránit sestřičku.
Už zdaleka byl slyšet nelidský řev, který každým okamžikem víc a víc připomínal hlas vaší drahé sestry. A nejen to. Jako vokály byly slyšet hlasy plné agónie. Čím blíž jste byli, tím líp bylo poznat, co se to tam děje. Sestra zpívala.
Za vřískotu "Mám na teba chuť!" jste se vřítili do jeskyně a v tu ránu čelili plně vyzbrojené rybí armádě. Nenechali jste se však proměnit ve zlaté rybičky a místo toho popadli sestru a Kisameho (rodiče si vyrazili a nenechali peníze na pizzu, tak jste si museli uvařit sami) a za všeobecného bečení se rozjeli zpět domů. Zůstala po vás jen hromada ovčích výkalů a duha, kterou leprikóni pomočili Orohada.
S velkou slávou jste si v zapadajícím slunci a pod duhou na oslavu upekli Kisameho a žili šťastně až do chvíle, kdy se na Hetalii začalo dívat víc záporáků.

AF je na dohled!

29. dubna 2011 v 9:52 | Emik |  ME!
Zdrastvujte, soudruzi.
Dost jsem hleděla, když jsem přišla a viděla u Mučení hamburgeru 10 nových komentářů o.O.
Ale to je teď vedlejší. Na tom nezáleží. Záleží jenom na Matrixu a afro copáncích.

Chtěla jsem oznámit leda tak to, že za:
a) V pondělí tady byla Aneko. Vraceli se z chaty, tak to vzali přes Přerov.
Jelikož tady byla i Yuki, tak to zase proběhlo v duchu obsazování a stávání se jedním. Nikdo se nechce stát jedním s Kanadou (což mi připomíná, že si spolužačka všimla Yuki, až nějak na třetí hodině. Kanada efekt?).
Nejdřív jsme se jen tak praly a kecaly u nás doma, potom jsme vyšly na Čekyňák, v půlce cesty se ale obrátily (měly jsme chuť na nanukáč, bylo vedro) a šly zpět. Tam jsme si daly zmiňovanej nanukáč, koukaly s bratrem na Nema a potom už Aneko jela domů.. Škoda, byla to hrozně krátká doba.
Naštěstí se uvidíme na AF, takže no stress :D.

b) Jsem marod.
Jak už jsem psala Yuki do sms, nějaká zákeřná choroba mi čeří HCl v žaludku, požírá krk zevnitř a pořádá technopárty v mé dutině lebeční (asi to bude ruskej virus, viz. podrav na začátku článku xD). Prostoru na to má dost, protože můj mozek se stal jedním s Polskem (zrůžověl, ještě se zmenšil a pořídil si tetování poníka).

c) Konečně, KONEČNĚ bude Animefest, kterýho mi bude dovoleno se zúčastnit! Nejde jen o to, že je to AF.. a jsou tam všichni ty lidi v cosplayích a všechno,.. Ale hlavně znám přes net hrozně moc otaku, se kterýma se chci potkat a tohle je způsob, jak je všechny nahnat na jedno místo. Po třech/čtyřech letech konečně uvidím Kadet, juhů :D
A nejen ji, samozřejmě xD. Plánuju ještě i spoustu dalších lidí. Jen škoda, že je Hopleska v Anglii, to ji nemůžu zahrnout do plánu.

d) A když už jsem u toho potkávání.. Nějak se mi zaplnily celý prázdniny. Ovšem, nevadí mi to :3.
První týden v červenci nejspíš pojedu k Yuki; nebyla jsem tam už dlouho a jindy není čas.
Potom pojedu (domůů x3 Jižní Čechy a Šumava, konečně! Tam jsem člověkem! xD) do Budějk a na Lipno. Tam plánuju potkat Hoshuke x3.
Do Přerova se vrátím někdy na začátku srpna a to si mě (a především já ji) zamluvila Kiwi x33. Tu znám taky už roky a neměly jsme možnost se potkat (Slovensko&Česko, nu).
A potom mám na plánu ještě Anizu. Buď přijede ona, nebo já, to už je jedno xD. Když pojedu já, tak nejspíš potkám i Naiko a Fina, a když pojede Anizu, tak potká minimálně Yuki xD.

A potom.. Potom bude říjen a pojede se na ten zájezd do Francie. Rakousko - Švýcarsko - Francie, abych byla přesná.
Podle toho, jak čas běží, to bude co nevidět. A my pořád nemáme ďábelskej plán. Musíme si máknout xD.

A teď, když mě omluvíte (jakože nemáte jinou možnost), jdu pokračovat v četbě Noční hlídky. :3

Postup při mučení hamburgeru

24. dubna 2011 v 20:49 | Emik |  Texty
Dlouho jsem se neozvala ^^;. Přestože mě to napadlo.. nechtělo se mi.

Tak sem házím popis, kterej jsme vymyslely s Adry.

1. Zabavíme hamburgeru okurku a držíme ji z jeho dosahu, ale pořád tak, aby ji viděl.
2: Zabavíme mu i masíčko
3. I rajčátka.
4. Stále je držíme v dohledu
5. Stupnujeme násílí, zabavíme mu i salátek!
6. Začneme salát pomalu trhat
7. A až ho roztrháme na miniaturní kousíčky, rozemeleme je na ještě menší
8. A ty rozprášíme po celé místnosti
9. A zadupeme do koberce
10. Začneme mixovat rajčata a okurky
11. Následnou směs lijeme z okna na náhodou kolemjdoucí
12. Začneme porcovat housku
13. Děláme tak opravdu pomalu a bolestivě..., pokud by hamburgr křičel, nebo se snažil utéct, zabodneme do housky vidličku
14. Oloupeme semínka
15. zadupem je k salátu
16. a přeřežeme pilou
17. The burger is dead
18. America is dead
19. The world is happy
The end