Březen 2011

Oh la à~

29. března 2011 v 16:11 | Emik |  ME!
Kdy že jsem to psala naposled?
Když jsem dávala fotky ze srazu z minulý soboty?
Což může být.. sakra dlouho?
Nevadí... xD To se vsákne.
Stejně se mezitím nic moc důležitého nedělo.
Jen snad,... Mám náramek, víte. Mám na něm podkovu (Texas), matryošku (Rusko), kaktus (Mexiko), ještěrku (že Česko), list (Kanada), londýnskej autobus (Anglie), kormidlo (Britský impérium) a dneska přišla Eiffelovka (hádejte xD).
No a jak si tak krásně sedím u počítače.. Najednou koukám...
Autobus leží vzhůru kolama u Eiffelovky, no doslova se k ní tulí. Kormidlo mu leží odstrčeně a uraženě za zadkem.
Přívěskovej yaoi? XDD Hetalia je holt všemocná (hlavně teda RP na skypu). Hodím vám sem fotku.

Ale nejdřív se svěřím s hodinou slohu z pátku. Víte, měli jsme popisovat pohled. Jenže jsem pohled neměla. Tak jsem si ho jednoduše nakreslila. Vylezla z toho taková,.. infantilní krajinka. To víte, to je tak, když se něčí mozek stane jedním s Polskem.
Ten popis podle toho taky vypadal. Byla v tom hromada narážek na andor, RP na skypu a hlavně - Hetalii. Nejlepší bylo, když mě učitelka nezavrhla, ale řekla, že mám talent a kdybych náhodou někdy něco napsala, ať jí to dám přečíst XD.
Popis tu taky bude, až mi vrátí slohovej sešit. Krajinku mám taky někde tady, ale tu dodám s popisem.


Fotky 19.3.2011

21. března 2011 v 18:29 | Emik |  ME!
Pod perexem jsou ty naše slavný fotky ;)

Kiku wo kiku

21. března 2011 v 17:58 | Emik |  ME!
Ne, nadpisu si nemusíte všímat. To je jen jedna z šíleností, kterou vyplodily naše choroboplný mysli v japonštině.

Já se teď chci především pochlubit sobotním srazem :3

Znáte Yuri-chan a Adry? Znáte? Neznáte? Adry musíte, přinejmenším z tý naší pošahanosti s drakama a jednorožcema a prostě tím velkým WTF na Sibiři.

V každým případě, v sobotu, 19.3. za náma sem, do Přerova přijely Yuri-chan alias Rusko a Adry alias Litva (jo, v cosplayích). Vynechám domluvu a zmatky před setkáním, protože to by bylo na dlouho ^^;. Začnu od chvíle, kdy jsme přišly na nádraží.

Někdy zhruba kolem půl desátý jsme s Yuki došly na nádro. Už přes skleněný dveře jsme viděly Rusko s Litvou, jak sedí na lavičce, Rusko držíc Litvu připnutou na vodítku. Nezalekly jsme se a statečně vpadly dovnitř, přestože plán o vražení dovnitř se slunečníma brejlema padl už po cestě (neměly jsme sluneční brejle).
No, hádejte, co byla první věc po setkání? Ayu zabodla Litvě do hlavy polskou vlaječku domácí výroby. Z papíru. Na párátku. Pak přišlo uvítací objetí (Rusko mě málem rozmáčklo). Potom jsem do Litvy zapíchala i zbytek párátek. Teda vlajek.
Za velký (houby) slávy jsme vyrazily směrem .. pryč. No, skvělá cesta, pořád se někdo pral (především Amerika (Yuki.. i když jsme neměly cosplaye) s Ruskem, ty nedělaly prakticky celej den nic jinýho XD), zabíral a stával jedním. A Litva kolem mě omotala její vlajku. A nosila s sebou hanáckou Vodku. A taky pořád strkali Anglii (tudíž mě) do kaluží. Což jsem hned komentovala svým: "Hele, já vím, že Anglii doma často prší, ale to není důvod, abyste mě strkaly do kaluže!". A stejně toho nenechaly >:D.
Někde za přechodem u našeho drahýho gymplu se Litva rozhodla zabrat Anglii, která zvolila ústupovou taktiku a s Litvou v zádech se rozběhla někam do háje kolem jídelny. Načež nás obě málem přejelo auto. No nevadí. Doběhly jsme někam až k hlavní ulici, k tý odbočce z Wilsonky (a ti, co neznaj Přerov, maj smůlu XD), když mi došel dech. Tak jsem se zastavila, vyhnula se Litvě a sledovaly jsme, že.. Rusko s Amerikou nikde. Tak jsme se pomalu vydaly napřed ulicí. Když jsme se zhruba v půlce ohlídly, ze zatáčky vycházely Mérika s Váňou. A... Mérika měla Váňu na Rusově vodítku. A rupla jí ho XD.
Nečekaly jsme na ně a šly dál, zastavily jsme se na křižovatce k Horňáku (Horní náměstí) a Cylindru (italská restaurace, kde jsme si chtěly dát francouzský palačinky). Takže jsme ve finále zamířily na Horňák, kde.. Byly pranice. A zelený lampy, z nichž se jedna stala jedním s Litvou. Bylo hromadný kradení součástí oblečení. Rusku byla uzmuta šála a slunečnice, Mérice bunda a potom i mikina, takže tam stepovala jenom v triku. Pak proběhla výměna nad kalužemi.
Vzniklo video a hromada fotek. Ještě musím říct holkám, aby mi poslaly ty jejich.
Potom jsme zamířily do Michalova. Pěkně jsme si to tam obešly za ustavičnýho tlachání, pouštění heta písniček, praní se, házení sněhu po Mérice (jo, bylo to Rusko)... A plánování utopení Anglie v kaluži.
Značně promrzlý jsme dorazily do Cylindru, kde jsme se usídlily v horním patře. A dělaly kraviny, jak jinak. Moje palačinka byla znásilněna všema vlaječkama, který jsem ten den vyrobila a který z Litvy neopadaly už za toho šílenýho pronásledování. (Takže zbyla britská, francouzská, kanadská (aneb ten levitující medvěd na hokejce), polská a švýcarská) Potom skončily nepoužitelný, zmáčený ve šlehačce, na ubrouscích na stole.
Ráda bych zašla ve vyprávění do detailů, ale byla bych asi přeražena naší drahou Mérikou. Jediný co potřebujete vědět je, že Amerika se stala definitivně jedním s Ruskem. A Litva s Anglií.
Takže jsme tam seděly, Rusko s Amerikou na jedný pohovce, my s Litvou naproti nim. Mérika nechtěla dojíst svoji palačinku, tak to do ní naházelo Rusko (jo, to bylo vtipný XD). Někdy během toho se Litva s Váňou vytasili se sovětským tankem, americkým tankem a letadlem. A nožem. Jelikož americkej tank byl nekvalitní a rozletěl se na dvě půlky, nacpali jsme do něj ten sovětskej a Amerika se to pokusil sníst. Prej to bylo tvrdý.
Potom Ayu neodolala a nacpala tam místo toho to letadýlko. Vzniklo tanktadýlko (dokonalý XD). A šoupnutím sovětskýho tanku za něj vznikl tank yaoi.
A v podobným duchu jsme kravily až do čtvrt na pět, kdy jsme se rozešly směrem k nádraží. Následovalo dlouhý a dojemný loučení, během kterýho vyfasovala Mérika Váňovu slunečnici a málem nám ujel autobus. Předstihly jsme ho asi o minutu.

Prostě.. Den skvělej, zabitej, rofly a tak dále XD
Fotky budou. V jiným článku. Když se mi povede je sem dát.

"Všichni se stanou jedním s Ruskem. Kromě Anglie, ten bude jenom kolonie. Nechci to jeho obočí."
~ Rusko; nesmrtelná hláška

Marukaite - Česko

7. března 2011 v 18:47 | Emik |  Hetalia
Fan made, ale.. úžasný *__*

Hudební řetězák potřetí

3. března 2011 v 13:37 | Emik |  Řetězáky
Tak, Kiwi, tu to máš ;) xD
1) Když se tě někdo zeptá ,,Je tohle dobré?" odpovíš:
Rock the hell outta you - Lordi
xDD Pěkně to začíná xD
2) Jak bys popsala sebe samotnou?
Born to quit - The Used
*nepamatuje si, že by tu písničku už vůbec slyšela*
3) Co se ti líbí na mužích?
Drown - Three Days Grace
Hezký no.. Tak jsem prej nekrofil XD
4) Jak se dnes cítíš?
Numb - Linkin Park
Zas tak hrozný to není.. Náhodou jsem slušně vytlemená xD
5) Jaký je smysl tvého života?
For the sake of revenge - Sonata Arctica
Ehe? XD
6) Jaké máš motto?
Breath - Braking Benjamin
Hezký, no xD
7) Co si o tobě myslí tvoji přátelé?
Master Passion Greed - Nightwish
O_O.. xDD
8) Co si o tobě myslí tvoji rodiče?
Forever yours - Nightwish
Wtf xD
9) O čem hodně často přemýšlíš?
Fatal Error - Apocalyptica
tehé
10) Co je to 2+2?
Broken - Sonata Arctica
XD
11) Co si myslíš o svém ex?
Blooddrunk - Children of Bodom

12)
Co si myslíš o osobě, kterou miluješ?
Two minds, one soul - Sonata Arctica
.....
13) Jaký je tvůj životní příběh?
Scared - Three Days Grace
...Ehe? xD
14) Čím chceš být až vyrosteš?
Forgiven - Skillet
o.O
15) Co si myslíš, když vidíš osobu, kterou máš rád?
Last kiss goodbye - Lordi
WTF xD
16) Co ti budou hrát na pohřbu?
The art of breaking - Thousand Foot Krutch
17) Jaké máš koníčky?
The last night - Skillet
....? Snaží se tím někdo něco naznačit? xD
18) Z čeho máš největší strach?
The Ripper - The Used
Náhodou, Jack je borec! xD
19) Jaké je tvé největší tajemství?
(Marukaite asi ne, takže dál XD)
Savior - Skillet
.... *rudne, rudne, rudne.. jak si to sakra vyložit? XD*
20) Co si myslíš o svých přátelích
Fade to black - Sonata Arctica