Úlet, zas úlet, začíná, trsejme o život...

30. listopadu 2010 v 14:23 | Emik |  ME!
Všude bílo, jahaháá...
Ano, hrabe mi. A mam silně pokaženou náladu. Měla jsem být ve Vídni. Jenže nejsem. Proč? Za a) Nebyla jsem ve škole, když se zabíraly místa. Za b) Nemám pas. Ha. JÁ CHCI DO VÍDNĚ!! -___-" Terka mě prej vezme do báglu bo na in-liney za auto, jestli tam po Vánocích pojedou xD
Čímž se dostávám k Vánocůnm. Všichni kolem toho nechutně vyváděj. Je to sice sranda, ale někdo to už fakt přehání. Já mam stejně nejradši Silvestra. Těšim se, těšim, yahooou. Tím víc, že tam možná bude i Anička *___*.
Dneska jdeme s mou drahou ex-manželkou nakupovat dárky ^^ Máme už i hotovej plán o osmi bodech. Nejdůležitější je zajít na punč, samozřejmě. Na ten se těšim nejvíc už od ledna, kdy jsme se domluvily na dalších společných Vánočních nákupech XD Plánujem to už od září ^^ Jo, sice nadávám na všechny ty Vánoční reklamy a šílenství, ale koledy jsme se Sabčou zpívaly už od září..... xD Je to psina, fakt že jo!

K názvu, to je úryvek z Vojtovy skvělé koledy složené o hodině češtiny, kdy nám učitelka zadala všechny možný, nemožný slova a měli jsme z nich stvořit příběh. A to prosím popořadě ^^ (Byl tam tuším někde úlet, ananas, evoluce, záchod, xylofon, ....Prostě radost skládat)

Dřepím na zadku a čekám, až mě Sabča prozvoní, ať můžem vyrazit na ten punč... teda na dárky, samozřejmě ^^
Svátky klidu a míru.... (byly to Vánoce, nebo něco jinýho?) ..přitom si člověk musí dávat velkej pozor, aby ho neušlapal rozvášněnej, dárky shánějící dav.
Mimoto, zítra bude prvního prosince!
Víte co to znamená?
Jenom 30 dní do Silvestra!
^^
Mluvím z kopce.. Jde to se mnou do kytek xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi tu?

Tak KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama