Listopad 2010

Vánoční nákup 2010

30. listopadu 2010 v 17:34 | Emik |  ME!
Hlásím návrat!
Sice jsem málem padla za vlast, ale nakonec to byla alespoň sranda, když už nic jinýho xD
Tak si to ale přebereme postupně:
Po půl třetí jsme se vydaly na autobus. Byla jsem chytrá a vzala jsem si triko s krátkým rukávem, na něj ještě triko s dlouhým rukávem, mikinu a bundu. Na podkolenky jsem natáhla druhý ponožky. I tak... mi byla zima. Příště jedině v punčocháčích, podkolenkách a teplých ponožkách najednou >.<. Autobus přijel místo v 14:45 ve 14:59. Málem jsme umrzly než vůbec přijel, ale nevadí. Rozehřívaly jsme se v autobuse a potom jsme hned vyletěly přes TGM do papírnictví. Potom jsme se stavily na punč. Člověk vleze mezi stánky a tam: Irský, Vídeňský, Francouzský, Norský a Finský punč xD. Chtěla jsme si dát ten Irský,ale ten by mi asi neprodali -__-. Chvilku trvalo, než jsme našly dětskej punč, navíc tam měl právě poslední dva! A co víc?! Byl sladkej jak cumel O_e
Potom jsme vyrazily do Přerovanky a na hranolky. Ty byly taky příšerný. Pak jsem vybírala jak dlouho něco ve Fantazii, kde jsem klofla svíčky ve tvaru sněhových vloček a rolničky ^^ tak aspoň něco ^^ Zašly jsme do trafiky a do knihkupectví. Jenže - netuším, jestli tu knížku kterou jsem objevila, už máti nemá, takže se nejdřív mrknu a kdyžtak se pro ni vrátím zítra. Mimoto, netuším co koupit otcovi.
Mrzly jsme jak dlouho a výsledek?
Přeslazenej punč, pár svíček a rolničky!
....kdy si to zopáknem? xD Ale vcelku jsem spokojená, akorát mi tu máti nedovolí zapálit si svíčku XD

Úlet, zas úlet, začíná, trsejme o život...

30. listopadu 2010 v 14:23 | Emik |  ME!
Všude bílo, jahaháá...
Ano, hrabe mi. A mam silně pokaženou náladu. Měla jsem být ve Vídni. Jenže nejsem. Proč? Za a) Nebyla jsem ve škole, když se zabíraly místa. Za b) Nemám pas. Ha. JÁ CHCI DO VÍDNĚ!! -___-" Terka mě prej vezme do báglu bo na in-liney za auto, jestli tam po Vánocích pojedou xD
Čímž se dostávám k Vánocůnm. Všichni kolem toho nechutně vyváděj. Je to sice sranda, ale někdo to už fakt přehání. Já mam stejně nejradši Silvestra. Těšim se, těšim, yahooou. Tím víc, že tam možná bude i Anička *___*.
Dneska jdeme s mou drahou ex-manželkou nakupovat dárky ^^ Máme už i hotovej plán o osmi bodech. Nejdůležitější je zajít na punč, samozřejmě. Na ten se těšim nejvíc už od ledna, kdy jsme se domluvily na dalších společných Vánočních nákupech XD Plánujem to už od září ^^ Jo, sice nadávám na všechny ty Vánoční reklamy a šílenství, ale koledy jsme se Sabčou zpívaly už od září..... xD Je to psina, fakt že jo!

K názvu, to je úryvek z Vojtovy skvělé koledy složené o hodině češtiny, kdy nám učitelka zadala všechny možný, nemožný slova a měli jsme z nich stvořit příběh. A to prosím popořadě ^^ (Byl tam tuším někde úlet, ananas, evoluce, záchod, xylofon, ....Prostě radost skládat)

Dřepím na zadku a čekám, až mě Sabča prozvoní, ať můžem vyrazit na ten punč... teda na dárky, samozřejmě ^^
Svátky klidu a míru.... (byly to Vánoce, nebo něco jinýho?) ..přitom si člověk musí dávat velkej pozor, aby ho neušlapal rozvášněnej, dárky shánějící dav.
Mimoto, zítra bude prvního prosince!
Víte co to znamená?
Jenom 30 dní do Silvestra!
^^
Mluvím z kopce.. Jde to se mnou do kytek xD

Viva la skype

28. listopadu 2010 v 13:13 | Emik |  ME!
Tak jsem se začetla do včerejšího a dnešního rozhovoru s Hoshi... xDDDDDDDD
Já z toho padám xD
Prej "Francie je chladná, jak tvoje srdce" xD Já ti dám xD

Adventní věnec

28. listopadu 2010 v 11:41 | Emik |  Ostatní
Rovnou sem hodím i ten náš věnec ^^

Perníčky

28. listopadu 2010 v 11:10 | Emik |  Ostatní
Loni jsme měli Akatsuki perníčky, letos to budou hetalia perníčky ^^
Pod perexem

Hallelujah

28. listopadu 2010 v 11:08 | Emik |  ME!
Hello, lidi.
Dlouho jsme se pořádně neviděli, což? Tak se chystám napravit tu chybu.
Nejdřív vysvětlím, proč na to tady v poslední době tak kašlu:
Zmiňovala jsem se, že jsem se přihlásila na andor, do Hetalia RP, že? Tak díky tomu. Jelikož já chytrá jsem tam pozvala hromadu lidí, kteří tam pozvali další hromadu lidí, tak se vždycky vynoří kolem 15 příspěvků za půl minuty. Kromě toho, že je nestíhám a nikomu se nechce druhý den číst ta miliarda příspěvků (jednou jsem odešla v devět večer, vrátila se druhý den kolem pěti odpoledne a přibylo tam přes 200 příspěvků), tak to aspoň sleduju a na nic jinýho mi moc času nezbývá. Okupuju akorát deviantart a kouknu na pár blogů.

Včera u nás přespávala Yuki, protože se konalo vyrábění adventních věnců. A odpoledne jsme jely do Galaxie. Sice jsme mezi všema těma 3-9letýma mrňatama trochu vyčuhovaly, ale byla sranda ^^. Nacpaly jsme se i na skákací hrad, kterej byl jenom do deseti let. Tam byla největší sranda ^^ Já tam chci zase! xD.

A co je nejdůležitější - vrátila se mi Kiwi! ^^ Konečně je zpátky, YAHOOOOOOOU!!! *řve nadšením přes celou zeměkouli a má chuť všechny objímat*

Pak tu mam důležitej oznam k mým vlasům. Je to zlý. Dorůstaj mi, což je dobře, ale to není to hlavní. Nakroutil se mi jeden pramínek v ofině a trčí teď nahoru. No a hádejte co? Vypadá to jak ten Alfredův vzhůru trčící vlas o_O Vzhledem k tomu, že mam podobnou barvu vlasů jak on... No to mě poser xD Naštěstí mam ofinu přes celý čelo XD

Zdobila jsem perníčky. Zatím mám hotovej jenom jeden plech asi z.. padesáti? A navíc, to zdobítko má hrozně tlustou stopu a zdobí se s tím dost špatně. Tentokrát jsou perníčky trochu pohetalizovaný, tak sem dám fotku ^^.

*všimla si, jak začala psát spisovně a postupně přešla do slangu*

Chtěla jsem oznámit ještě něco, ale nevím co. Možná tohle - nenechávejte mě doma samotnou s napečeným cukrovím, zvlášť, když se jedná o nenazdobený, neposlepovaný linecký ^^.

Yuki konečně koukla na Evoluci. Hip hip hurá. Já se musím konečně dokoukat na Matrix 3. Nejlepší byla stejně jednička, dvojka už je trochu slabší. Ale stejně se na tu 3 těšim, jak se to bude vyvíjet. Je mi jasný, že to skončí dobře, ale stejně jsem napnutá. To už je to přes týden, co jsem na tu dvojku koukla? Sakra.

Asi si změním tapetu na noťasu. Nordics už tam jsou celkem dlouho. Sice se mi tam líbí, ale na Norsko stejně nejde přes ty složky moc vidět, tak je to celkem k ničemu. Mam i vybranej obrázek. Teď doufat, že bude sedět. pro jistotu nejdřív najdu ten, kterej mam na tapetě teď, abych to mohla případně nahradit... Nebo se vrátím k tapetě, která tam byla před Nordikama. Taky bych si mohla dát na tapetu obrázek z Měsíce v jináči, když na něj teď koukám x3 *Aaaaaw, Kiwiiiiiiiii!!! (nadšení se stále nezmírnilo)*

Všude vládne Vánoční panika o_O Semafor před školou nefaká, ale hlavně že svítí ozdoby!

Angi mi včera vysvětlila vtip "That's what she said" xDDDD Ooow, to budu používat xD ....bohužel na mě v okolí nikdo anglicky moc nemluví xD

knock

Postřeh

27. listopadu 2010 v 19:28 | Emik |  ME!
Nějak jsem sem dlouho nepsala, což?
Nevadí.
Jsem buď na andoru, bo se učím.
A věřte mi - tyhle dvě věci člověku opravdu vezmou veškerej čas na netu.

Fakt nemám náladu, takže možná někdy...

Abstinenční příznaky...doslova

23. listopadu 2010 v 16:45 | Emik |  ME!
Hrozně se mi stýská po Kiwi TT.TT
Ale fakt děsně ;_;
Já.. se bez ní cítím jako... já nevím.. prostě mě kus chybí, nejsem schopná nic prožívat naplno TT.TT
Ještě prý bude mít dva měsíce zaracha ;_;
Ale lepší, než kdyby ho měla do těch osmnáctin...
Kiwi, prosím, dávej na sebe aspoň pozor! ;_;

Zajímavej vývoj událostí.

20. listopadu 2010 v 8:37 | Emik |  ME!
Ehm.

Zajímavý, jak si všichni vztáhli to obvinění na sebe.
Naikoru, sim tě, tys ani neměla kdy mě naštvat XD

Jinak, včera se moje nálada celkem zlepšila.
Když opomenu to, že dvouhodinovej Matrix mi trval nějak 3 a půl hodiny xD
Aneb není nad to, když mě všichni ruší.
Ale vzhledem k tomu, že tohle bylo rušení na Andoru, tak mi to vůbec nevadí xD
Eh, Francie a Česko mě zabíjí, tomu se nechlámat nejde XD

Věci tam nabrali velmi, VELMI zajímavej spád.
Jako největší úchyl z toho vyšel Alfie (v Yukiině podání, jak jinak xD začal znásilňovat Česko xD) a Francie si ani neškrt xD
Aneb nechte Yuki Ala ožrat,... xD

Jenom čekám, kdy se ozve Japonsko a zas nás seřve, že jsme spameři ^^
Momentálně je online jenom Slovensko a zmíněný Japonsko. A já. xD
Lidi zjevte se!!!
S těma se ještě neznam a nevim, o čem bych s něma měla spamovat (nemluvě o tom, že ai nenapsali).
Ani s něma nemůžu spamovat, páč Artie musí nejdřív vyspat tu kocovinu XD
(Stejně by mě zajímalo, kam najednou zmizel, když měl bejt pod Francisem xD VIDÍŠ, Yuki?! Ani on není úchylnej jak Al!! xD)

Lipno 2010

19. listopadu 2010 v 18:04 | Emik |  Ostatní
Padla na mě nostalgická nálada. Vzpomínám na Lipno... Tam bylo tak nádherně. Když opomenu ten bordel, co tam nadělali Holanďani. (Přijeli do kempu a během jedný hodiny zvládli pokácet jeden strom na pláži a podpálit ho benzínem. Přestěhovali se z karavanu kde měli být do vedlejšího, většího. Takže jim Kukačka (majitel kempu) řekl, že mají deset minut na to, aby vypadli, jinak že volá policii) I když mě se to netýkalo, já jsem se smála. Když bylo po tom, tak se tomu smáli všichni.
A nemluvě o tom, že se jednou ve 3 ráno rozhodli nějaký Němci vykoupat rovnou před naším karavanem. A dělat u toho co největší randál, přirozeně.

Sice mám pořád nejradši Kobylnici a děsně se mi po ní stýská, ale aspoň jsme tam zajeli na návštěvu k tetě, která tam zrovna byla.

Tentokrát tam sice nebyly žádný Němky, Angličanky ani Amíci, se kterýma bych mohla konverzovat, ale i tak. Zato tam přijel tábor plnej mrňat a dělali tam bordel. Ty mrňata byly všude. A když k tomu připočítam bratra, Elišku, Verčin zvěřinec, ... Síla.
Ale zase bylo vtipný, když si bratr a kluk z vedlejšího karavanu hráli na Spider-mana-Transformers-Batmana-a nevím co ještě. Chudák sestra toho jeho kamaráda, ta to vždycky odnesla. Já jsem se pomalu bála vyjít ven z karavanu, abych to neschytala taky. Ale byla fakt psina je poslouchat, i když jsem si přes ten kravál nemohla číst. ("Já jsem Spider-man a přeměním se v slunko!" "Nepřeměníš, já se přeměním v slunko!" "Budeme oba slunko!")

Opět jsme chytli termín Benátský noci. Škoda, tentokrát Roman nešel za římskýho senátora. (Minule bylo téma "Řím" a on na sebe navlíknul prostěradlo a věneček z trávy. Seklo mu to xD Navíc vyhrál v tombole tanga xD) Nevzpomínám si, co bylo za téma tentokrát, ale bylo to jako vždycky. Přijela nějaká skupina a do půl druhý ráno hráli zažitý český písničky (Na kolena, Non-stop, ...dokonce i Holky z naší školky).

Hodím sem i pár fotek, protože na Lipně to rozhodně stojí za to.
Fotila jsem to mobilem, ale i tak je kvalita poměrně dobrá.

Eh.. s těma fotkama jsem se trochu rozjela. Nebudu je nijak komentovat, i když bych ráda.
Pod perexem.

Grrr

19. listopadu 2010 v 13:56 | Emik |  ME!
Mám náladu podpsa (Nebo pod psa? o_O)
Před chvílí jsem se díky jednomu zjištění nakrkla ještě víc a teď mě to nesmírně žere.
;_;
Mam chuť rozkrájet několik lidí.
Nejmenuju.
Pro jistotu.
A už se NIKDY nedám k NIČEMU ukecat.
Fakt že ne.
NIKDY.
Budu zlá.
Fakt že jo.
Měla bych si ujasnit na co všechny ty lidi potřebuju.
Nebo na co potřebujou oni mě.
To spíš.
Ten, kdo se se mnou baví dobrovolně, mi připadá jako masochista.
A ostatní si to podle všeho myslí taky.
Fajn.
Sice jsem na skypu vyměnila neviditelnou ikonku za online, ale ten, kdo mi napíše, bude předložen moderním jednorožcům.
Tak.

Než začnu přemýšlet o smyslu všeho možnýho....
Ne, moment.
Měla bych se uklidnit a uspořádat si myšlenky ._.
Kašlu na celej svět.
Ale nejdřív si nabiju Mp4.

EDIT: NIKDO MĚ NEVIDÍ!

Eh... Kiku?!

16. listopadu 2010 v 14:59 | Emik |  Hetalia
Pěkně se vybarvil XD
Něco pro Lillit XD
kiku

Ty praseodyme!

16. listopadu 2010 v 14:52 | Emik |  ME!
Tak xD
Nadpis je původem hláška z přestávky před labkama chemie XD ...žel už nevím, jestli vypadla z Vojty bo Davida xD
Dneska byl u nás ve škole Studentskej den, takže jsme se učili jenom první dvě hodiny a potom jsme se rozdělili každej tak, kam se zapsal... (Například, byly tam masáže, výlet do zoo, lezecká stěna, kuželky, společenský hry, společenský tance, grafika na pc, upravování fotek, .....)
My (Já, Yuki, Anče, Sabča, Kanárek a její kámoška) jsme šly na hip hop xD
Byly jsme tam i v primě (z hecu xD) a byla to haluz, tak se šlo znova... Sabča s Ančí tam byli i minulej rok, ale já jsem na studentskej den byla zrovna nemocná -___-" (že prej jim na tančení pouštěli Lady Gagu xDD)
Jo, JÁ, metalistka, jsem šla na hipec xD Je tam psina, fakt že jo XD Ty podivný zvuky za to stály xD (z tý písničky budu mít odedneška noční můry xD.... ve všech ostatních učebnách bylo ticho, jenom od nás se ozývaly divný zvuky xD)

A spokojenost? 100% xD
Byla tam jedna milá holka a jeden haluznej kluk xD Ty hlody co z něj padaly XD
A nejen z něj xD
No, nachlámali jsme se hodně xD

"Neboj, ony narostou"
Kdo nebyl, nepochopí XD

pocky

Legendární přestávky... viva la laborky xD

15. listopadu 2010 v 18:35 | Emik
David: *s pláštěm do chemie omotaným kolem hlavy, alá turban, nese pryč Sabčino pouzdro* "Obětujem ho Alláhovi!"
"Baby Annabeeeeell" xDDDDD
Vojta s igelitkou na hlavě alá Kleopatra xD
"Kristýně to vždycky pšoukne, že to zhasne kahan" XD

Prostě, ty přestávky před laborkama chemie jsou nepřekonatelný, nezapomenutelný a dokonalý xD

Vojta s Davidem vždycky válí xD
Vždycky si utahujou ze Sabči, páč ona se nechá snadno vynervovat xD
Ok, sice na Sabču ráda uplatňuju ochranitelskej komplex, ale ty dva to nemyslí nijak zle a je to vždycky haluz (celou přestávku mě vždycky bolí břicho xD a i Sabča se chláme xD), takže se většinou stavim na jejich stranu xD (Ale když mi dá Sabča něco k pohlídání, tak to hlídam, to jo xD Jenže ty dva jsou vychytralý a často mi to seberou >:D xD)

Sabi, vím že si tohle budeš číst... Hele, většinu toho co se dělo jsem zapomněla, pomůžeš mi to dát dohromady? XD

...Grellfred?

14. listopadu 2010 v 16:37 | Emik |  Hetalia
Fakt mi děsně připomíná Grella XD
Grall

Evil hamster

14. listopadu 2010 v 16:35 | Emik |  Ostatní
Z tohohle tu umíram XDD
evil křeček

Unicorn series, kapitola 4.

14. listopadu 2010 v 16:00 | Emik |  Texty
Poslední, závěrečnej díl xD
Warnings: yaoi a můj debilní překlad :P

Unicorn series, kapitola 3.

14. listopadu 2010 v 12:01 | Emik |  Texty
Třetí díl ^^'
SA, trošku psycho Al....
+ můj ne zcela dokonalej překlad xD
A jestli ste si všimli, že povídka je černou barvou, zatímco ostatní text hnědou, tak je to tím, že to sem nemíním přepisovat a tak to kopíruju z OpenOffice xD
Jenže mě štve, že když bude někdy zas černej design, tak ten text nebude vidět o_O

Unicorn series, kapitola 2.

13. listopadu 2010 v 20:04 | Emik |  Texty
Fajn, tak jsem se neudržela a musím to sem hodit už teď xD
Tentokrát už je tam SA ^^

Unicorn series, kapitola 1.

13. listopadu 2010 v 18:42 | Emik |  Texty
Byl vznesen požadavek, abych to sem kopla...
Takže tady to je ;)
O:)
Jsem zlá, takže zatím první kapitola a zítra další xD
Někde ten překlad a formulace není úplně ideální, ale to se nějak přežije xD ^^'